Kdo jsme

Jsme týmem tří nezávislých daňových poradců, všichni členové našeho týmu mají několik let praxe z daňového oddělení renomované poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers. Celkově má náš tým více než 30 let praxe z oblasti daňového poradenství pro mezinárodní klienty působící v České republice.

Specializujeme se na poskytování komplexních služeb daňového poradenství managementu mezinárodních společností působících v České republice. Dlouhodobě usilujeme o poskytování našich služeb v nejvyšší možné kvalitě, která převyšuje očekávání našich klientů.

Pro mimořádně složité otázky, které vyžadují extrémní specializaci například na poli DPH a mezinárodního zdanění, dlouhodobě spolupracujeme s řadou úzce specializovaných a odbornou veřejností uznávaných expertů. Tímto způsobem jsme schopni našim klientům okamžitě zajistit efektivní řešení i pro mimořádně komplikované daňové oblasti.

Naše nasazení a přístup ke klientům jsou mimořádné - velikost našeho týmu nám umožňuje být flexibilní a reagovat velmi rychle na okamžité i dlouhodobé potřeby našich klientů. Díky našemu pracovnímu nasazení jsme získali důvěru širokého portfolia významných mezinárodních i tuzemských společností. Takto získané důvěry si velmi vážíme a proto se portfolio našich klientů neustále rozšiřuje.